Tohle raději nezkoušejte: Tacticoolna ukazuje chyby střelců

Tohle raději nezkoušejte: Tacticoolna ukazuje chyby střelců
Popisek: Ilustrační obrázek
03 / 04 / 2017, 20:15

Na českých střelnicích se dnes dá potkat nespočet střelců, kteří do svého střeleckého výcviku zařadili spoustu moderních technik. U střelectví je o tak že většina technik má několik variant, které se dají různě kombinovat a skládat z nich střelecké systémy pro typy zbraní a druhy nasazení.

Obecně se dá říct, že žádný systém není dogma a když některá technika funguje, proč si jí minimálně nevyzkoušet a nebo ji nezařadit do vlastního výcviku. Bohužel ale jsou i střelci, kteří občas zařadí do vlastního výcviku i techniku, která je vlastně zbytečná… A jaká je jedna z nejčastějších zbytečných technik u SA.58? To nám ukáže Jarda z teamu OBOS.cz v dnešní TACTICOOLNĚ.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace