Toto je regulérní válka, paní kancléřko!

Toto je regulérní válka, paní kancléřko!
Autor: Flickr.com|Popisek: Angela Merkelová
21 / 12 / 2016, 18:00

KOMENTÁŘ

Angela Merkelová, jeden z předních evropských politiků, na kterého se valí obrovská (a oprávněná) vlna kritiky v souvislosti s berlínským útokem na vánoční trhy. Není divu. Za mnohé totiž nese Merkelová osobní vinu, z níž se sice před svým znovuzvolením předsedkyní CDU snažila velmi laciným způsobem ,,vyzout", nicméně s blížícimi se volbami do Bundestagu to půjde stále hůř a hůř.

Chování německé kancléřky je zcela nepochopitelné, bizarní. Vždy když dojde v Německu k teroristickému útoku, které mají téměř všichni na svědomí zradikalizovaní migranti, tak na všechny strany vyhlašuje, že je hluboce otřesena a že tento čin je nepochopitelný! Věří jí to ale ještě někdo?

Nepochopitelný potom, co Německo za dva roky zažilo? Buď má paní kancléřka zvlášť vyvinutý smysl pro černý humor, nebo je totálně nekompetentní dále řídit svou zemi. Německo je totiž v regulérní válce s terorismem a musí na něho odpovídat adekvátními prostředky, ne vítat ty, kteří jej šíří!

CDU má ve svém hesle slova ,,naše hodnoty, naše budoucnost". Bohužel pro budoucnost Němců je Merkelová spíše děsivým snem, z něhož se tak nějak nelze probudit. Němci mají jedinečnou šanci říct Merkelové v příštích volbách jasné ne. Podaří se to už konečně?

Psali jsme: Benjamin Kuras: Nebezpečnost iluze bezpečnosti

Evropě multikulturní obohacení stále nestačí. Kolik ho ještě bude chtít?

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace