Touch Surface promění stůl, stěnu či skříň na inteligentní tlačítko

Touch Surface promění stůl, stěnu či skříň na inteligentní tlačítko
Autor fotografie: Loxone|Popisek: Touch Surface
11 / 12 / 2017, 18:00

Loxone uvádí neviditelný ovládací prvek pro chytré domy Touch Surface. Zajistí dotykové ovládání například na kuchyňské desce, konferenčním stolku či na dlažbě u bazénu. Rovná plocha se snadno promění na inteligentní dotykové tlačítko.

Jsme přesvědčeni, že tlačítko hraje nezastupitelnou roli v chytré domácnosti. Díky našemu promyšlenému konceptu (Loxone Tlačítkový standard) lze snadno a rychle ovládat osvětlení, stínění, hudbu i další funkce jediným prvkem, který nahradí zástupy vypínačů. Zvládne to každý včetně návštěvy a malých dětí.

S novým produktem můžete toto ovládání využít na celé řadě povrchů. Touch Surface není téměř vidět, takže nepřekáží. Je aktivní pouze tehdy, když je potřeba. Hodí se na místa, kde byste chtěli tlačítko mít, ale nelze ho tam umístit. Například do sprchového koutu, na kuchyňskou linku či pracovní stůl.

Sen každého designéra se stal realitou

Touch Surface je použitelný s materiály jako kámen, dřevo, sklo nebo keramika. Můžete s ním snadno ovládat osvětlení, hudbu nebo stínění, i když máte ruce mokré nebo špinavé od těsta. Touch Surface lze také snadno ukrýt v nábytku, například v obýváku pod deskou stolu nebo v ložnici ve skříni. Sen každého designéra se konečně uskutečnil: tlačítko bez tlačítka.

Snadná a rychlá instalace

Loxone Touch Surface podporuje technologie Loxone Tree (sběrnice) i Loxone Air (bezdrátová). Díky tomu kvalifikovaný partner provede montáž během několika sekund. Touch Surface umístí pod desku s tloušťkou materiálu do 30 mm. Na materiál se pouze nalepí obrysová fólie pro snazší orientaci v ovládání. Podle šablony lze vyvrtat otvory pro stavové LED diody. Tyto otvory nejsou důležité pro funkci, ale zvyšují přehlednost.

„Osvědčený Loxone Tlačítkový standard byl jedním ze základních pilířů našeho systému, který lidem ročně šetří 50 000 rozhodnutí a zásahů do ovládání, a tak poskytuje více času pro život. Touch Surface k tomu přidává více svobody a stylu,“ vysvětluje Martin Öller, CEO a spoluzakladatel Loxone.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace