Tradiční lovecký veletrh IWA 2020 byl zrušen. Důvod? Šíření koronaviru

Tradiční lovecký veletrh IWA 2020 byl zrušen. Důvod? Šíření koronaviru
27 / 02 / 2020, 16:15

V březnu se měl konat další ročník tradičního veletrhu , který je zaměřen na lov a sportovní střelbu IWA 2020. Organizátoři však na stránkách veletrhu dnes napsali, že akce, která se měla konat ve dnech 6.-9. března, ruší.

Hrozbu koronaviru, který se postupně rozšiřuje i mimo Čínu, berou vážně i organizátoři veletrhu IWA OutdoorClassics 2020, kteří se rozhodli tradiční akci zrušit. Tuto informaci dnes zveřejnili na stránkách veletrhu. Současně organizátoři hledají náhradní termín veletrhu, který se má uskutečnit v tomto roce. 

Na stránkách veletrhu je uvedeno, že cílem každé takové akce je vytvořit unikátní zážitek pro vystavovatele a návštěvníky a zároveň navazování nových byznysových partnerství. To však v ovzduší šíření koronaviru není tento rok možné.

Poslední ročník veletrhu IWA se uskutečnil minulý rok. Z akce jsme přinesli několik reportáží.

Ve dnech 4. a 5. března se měl v Norimberku také konat veletrh zaměřený na vymáhání práva Enforce Tac, který byl kvůli hrozbě koronaviru rovněž zrušen. O náhradním termínu se jedná.

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace