Tři migranti se dostali z Francie do Velké Británie v motorovém prostoru autobusu

Tři migranti se dostali z Francie do Velké Británie v motorovém prostoru autobusu
Autor: Flickr.com|Popisek: migranti
17 / 09 / 2016, 13:45

Třem uprchlíkům se podařilo přepravit se autobusem z Francie do Velké Británie.

Britští vojáci cestovali z Francie, kde se zúčastnili stoletého výročí krvavé bitvy na Sommě. V nestřežený okamžik nastoupili tři mužští běženci, aby se ,,svezli" do Velké Británie.

Podle serveru Dailymail se migranti vyhnuli kontrole tím, že se schovali v motorovém prostoru autobusu. Byli objeveni až ve Velké Británii ve čtvrtek, když autobus přijížděl směrem k vojenským kasárnám ve Windsoru. Byla jim poskytnuta zdravotní pomoc, protože se po dlouhé cestě nacházeli ve velmi špatném zdravotním stavu. Poté byli vojáky předáni policii.

Zatím se neví, kde přesně se uprchlíci dostali do autobusu, podle deníku The Sun to bylo pravděpodobně již ve Francii.

V bitvě na Sommě z roku 1916 mezi sebou bojovalo Německo na jedné straně a Velká Británie a Francie na straně druhé. Zemřelo až milion lidí a jednalo se o nejkrvavější bitvu první světové války.

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace