Trump a Kim dospěli na summitu k dohodě, chystají se k podpisu

Trump a Kim dospěli na summitu k dohodě, chystají se k podpisu
Autor: Screenshot YouTube
12 / 06 / 2018, 08:00

Americký prezident Donald Trump oznámil, že se severokorejským vůdcem Kim Čong-unem dospěli na summitu v Singapuru k dohodě. Nyní se chystají podepsat blíže neupřesněný dokument, napsala agentura DPA.

Šéf Bílého domu po pracovním obědě novinářům řekl, že vrcholná schůzka proběhla lépe, než si kdokoli mohl představit. Podle Trumpa přinesl summit velký pokrok.

 

Zdroj: ČTK

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace