Trump a saúdskoarabský princ se napadají na Twiteru

Trump a saúdskoarabský princ se napadají na Twiteru
Autor fotografie: Gage Skidmore|Popisek: Donald Trump
13 / 12 / 2015, 08:15

Důvodem jsou výroky svérázného kandidáta na amerického prezidenta na adresu muslimů.

Vše začalo poté, co zradikalizovaný muslimský pár zastřelil 14 lidí a 21 jich zranil - Syed Rizwan Farook a jeho manželka Tashfeen Malik zaútočili v budově úřadu sociálních služeb v San Bernardinu.

Trump pak prohlásil, že muslimové a islám jsou nebezpečí pro USA a neměli by být do země vůbec vpouštěni. Na to zareagoval na svém Twitteru jeden z členů saúdskoarabské vládnoucí rodiny, Valíd bin Talál.

Ten ve svém tweetu nazval Trumpa hanbou Ameriky a sdělil mu že nikdy nevyhraje. To spustilo lavinu tweetů prezidentského kandidáta, který se prince například ptá, jestli si Saúdská Arábie vzala nějaké syrské uprchlíky a jestli ne tak proč...

Také milému princi sdělil, že se snaží ovládat americké politiky, ale pokud bude on, Donald Trump zvolen, nic takového se nebude dít.

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace