Trump bude zveřejňovat seznam zločinů páchaných migranty

Trump bude zveřejňovat seznam zločinů páchaných migranty
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: Donald Trump
27 / 01 / 2017, 10:00

Donald Trump pokračuje ve zpřísňování imigrační politiky. Donald Trump nařídil podřízeným úřadům, aby vždy v týdenním intervalu zveřejňovaly seznam všech trestných činů či přestupků, jichž se dopustí migranti. Zároveň chce nový prezident spustit razii na města, kde se nacházejí ilegálně uprchlíci, ale tato města je nechtějí nebo nemohou z nejrůznějších důvodů deportovat. Donald Trump pátý den ve své funkci podepsal exekutivní příkaz, který nařizuje ministrovi pro vnitřní bezpečnost, aby týdně zveřejňoval seznam zločinů, kterých se dopustili ,,vetřelci" v amerických městech. Tento příkaz je součástí přísné imigrační politiky, kterou Trump slíbil již v předvolební kampani. Zavázal se také k tomu vyhostit miliony ,,nelegálů" z USA. Na seznamu budou napsána i města, která nebyla podle Trumpa ilegální migranty deportovat. Tump podepsal další exekutivní příkaz týkající se imigrace proto, aby podle svých slov ,,zajistil bezpečnost a teritoriální integritu USA".

Donald Trump nařídil podřízeným úřadům, aby vždy v týdenním intervalu zveřejňovaly seznam všech trestných činů či přestupků, jichž se dopustí migranti. Zároveň chce nový prezident spustit razii na města, kde se nacházejí ilegálně uprchlíci, ale tato města je nechtějí nebo nemohou z nejrůznějších důvodů deportovat.

Donald Trump pátý den ve své funkci podepsal exekutivní příkaz, který nařizuje ministrovi pro vnitřní bezpečnost, aby týdně zveřejňoval seznam zločinů, kterých se dopustili ,,vetřelci" v amerických městech.

Tento příkaz je součástí přísné imigrační politiky, kterou Trump slíbil již v předvolební kampani. Zavázal se také k tomu vyhostit miliony ,,nelegálů" z USA. Na seznamu budou napsána i města, která nebyla schopna podle Trumpa ilegální migranty deportovat.

Trump podepsal další exekutivní příkaz týkající se imigrace proto, aby podle svých slov ,,zajistil bezpečnost a teritoriální integritu USA".

 

psali jsme:

Trump vydal příkaz ke stavbě zdi na hranici s Mexikem

VIDEO: Protitrumpovským ,,výtržníkům" hrozí až desetileté tresty

 

 

Zdroj: independent.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.