Trump má vážnou psychickou nemoc, varují psychiatři z univerzity Yale

Trump má vážnou psychickou nemoc, varují psychiatři z univerzity Yale
Autor: flickr.com (CC BY-SA 2.0) |Popisek: Donald Trump
27 / 04 / 2017, 09:00

Podle psychiatrů, kteří se sjeli na Yaleovu univerzitu, trpí americký prezident ,,vážnou psychickou nemocí", která oslabuje jeho vedení státu.

Podle psychiatrů, kteří se sjeli na Yaleovu univerzitu, trpí americký prezident ,,vážnou psychickou nemocí", která oslabuje jeho vedení státu. Psychiatři a další specialisté, kteří se zabývají lidskou psychikou, se na konferenci shodli na tom, že americký prezident Donald Trump trpí kromě psychických potíží také paranoiou a ,,mámením smyslů".

Účastníci konferenci byli rovněž zajedno v tom, že Trump není vhodným mužem, který by měl USA vést. Psychiatři i jiní odborníci na konferenci prohlásili, že je jejich ,,etickou zodpovědností" varovat před možnými riziky, které Trump pro USA představuje. Jeden z účastníků sympozia John Gartner, který působí na Lékařské škole Johnse Hopkinse v Marylandu, řekl, že Trump je ,,mentálně nezpůsobilý", aby zastával úřad amerického prezidenta.

,,Možná ještě horší než být lhářem a narcistou, je fakt, že Trump je navíc paranoidní a trpí mámením smyslů. Myslí si o sobě, že má ,,velkolepé" myšlení, což prokazuje od prvního dne v úřadu amerického prezidenta. Pokud si Donald Trump opravdu myslí, že za ním stojí největší dav lidí v historii, tak trpí mámením smyslu," dodal na konferenci Gartner.

Podle něho a přítomných dalších psychiatrů trpí Trump vážnou mentální poruchou, který ho činí nezpůsobilým vykonávat povinnosti, které má jako americký prezident. Experti na lidskou psychiku Trumpa vyzvali, aby z úřadu odstoupil, protože podle článku příslušných ustanovení americké ústavy není dále schopen svůj úřad zastávat.

 

Zdroj: independent.co.uk

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace