Trump nařkl senátory McCaina a Grahama ze snahy rozpoutat 3. světovou válku

Trump nařkl senátory McCaina a Grahama ze snahy rozpoutat 3. světovou válku
Popisek: Ilustrační obrázek
30 / 01 / 2017, 20:30

45. americký prezident nasadil po dosazení do úřadu neskutečné tempo. Kromě uzavření hranic lidem z některých muslimských zemí, se aktuálně opřel do dvou senátorů, které obvinil ze snahy o rozpoutání 3. světové války.

Prostořeký prezident to sdělil na svém oblíbeném Twitteru, kde ho sleduje téměř 23 miliónů lidí. Podle Donalda Trumpa by měli oba bývalí prezidentští kandidáti věnovat více energie na boj s ISIS, ilegální imigraci, nebo ochranu hranic USA. Ne se snažit odstartovat 3. světovou válku...

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.