TSS GROUP - Stravovací software EDO Food

TSS GROUP - Stravovací software EDO Food
30 / 08 / 2016, 23:45

EDO Food je stravovací software s přehledným grafickým prostředím. Software je plně kompatibilní s Entry kontroléry a RFID čtečkami.

  • Software vytvořený na jádru EDO2
  • EDO Food jako plugin do EDO2, nebo samostatný software
  • Plně kompatibilní s Entry kontroléry a čtečkami
  • Jednoduchá identifikace pomocí RFID karty
  • Rychlé přidávání nových strávníků
  • Snadné objednání pomocí dotykové obrazovky
  • Přehledný display pro obsluhu výdeje jídel

Zdrojový kód softwaru EDO2 nabízí další možnosti uplatnění. Otázka zní, kde jinde se využívají podobné technologie jako u docházky. Odpovědí jsou stravovací systémy, kde se strávník také identifikuje RFID kartou. EDO Food je možné dodat jako samostatné řešení, nebo jako plugin do software EDO2. Výhodou vlastního zdrojového k?du je možnost stávající funkční systém přizpůsobit novým požadavkům funkčnosti. U objednávkového systému bylo nutné zajistit identifikaci strávníka a vytvořit přehledné rozhraní, kde lze snadno a rychle zvolit objednávku.

EDO Food je stravovací software s přehledným grafickým prostředím. Software je plně kompatibilní s Entry kontroléry a RFID čtečkami. Výhodou je možnost využití společné databáze s docházkovým softwarem EDO2 a společné provázání, které ovšem není podmínkou. Software nabízí např. statistiky a exporty objednaných a vydaných jídel.

Objednávka je realizována po identifikaci strávníka na terminálu, který je vybaven dotykovou obrazovkou.  Zvolené pokrmy uživatele se přenáší pomocí počítačové sítě na server, ze kterého výdejní místo získá informaci o objednaném jídle při výdeji. Výdej probíhá opět po identifikaci strávníka, kde přehledný display zobrazí obsluze zvolené jídlo. Obsluha tlačítkem potvrdí výdej jídla.

Přidávání nových strávníků zabezpečuje administrátor systému. Pracoviště administrátora je vybavené stolní čtečkou připojenou pomocí rozhraní USB. Při vytvoření nového strávníka se pomocí čtečky jednoduše přidá RFID karta, která se stává okamžitě aktivní a je připravená ihned k identifikaci u objednávkového terminálu. 

Tagy článku