Tuhle Fabku kombi jen tak nepředjedete

Tuhle Fabku kombi jen tak nepředjedete
Autor: Škoda Auto|Popisek: Fabia R5 a R5 Combi
13 / 05 / 2015, 18:15

O „normálních“ autech moc nepíšeme, ale o tomhle musíme. Škoda před několika týdny představila novou soutěžní Fábii R5 a nyní nacpala její vnitřnosti do rodinného kombíku.

Tedy původně rodinného, protože Fabia R5 Combi představená u rakouského Worthersee má osmnácti palcová kola, karosérii rozšířenou pomocí bodykitu a nad zadkem má velký spojler.

Fabia R5 Combi

Pohon 4x4 a přeplňovaný motor 1,6 o výkonu 280 koní a 420 Nm točivého momentu mluví za vše.

Bohužel s výrobou tohoto vozu Škoda nepočítá, a tak tuhle krasavici na soutežní RZ nepotkáte. Škoda Škodo…

Původní Fabia R5 také není k zahození - podívejte se na povedené video.

Zdroj: Škoda Auto

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace