Tureckem otřásají výbuchy, PKK útočí

Tureckem otřásají výbuchy, PKK útočí
Autor fotografie: Dollar Photo Club|Popisek: Ilustrační obrázek
01 / 05 / 2016, 09:45

Kurdští radikálové z PKK zaútočili na dvou místech jihovýchodu Turecka.

Ve městě Nusaybin zahynuli tři turečtí vojáci a 14 dalších utrpělo zranění, další útok se udál ve městě Gaziantep poblíž syrských hranic, kde došlo k bombovému útoku na policejní stanici, při kterém zahynul jeden policista. 

Turecko bylo zasažen sérií smrtících výbuchů během posledního roku, a to v souvislosti s kurdskými radikály nebo tzv. Islámským státem.

Zdroj: Twitter

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace