Tým Space Challenges a Viber přináší novou možnost cestování do vesmíru

Tým Space Challenges a Viber přináší novou možnost cestování do vesmíru
26 / 02 / 2019, 07:30

Technologie nám umožňuje přístup k věcem, které by jinak byly příliš nákladné a přináší nám je tak blízko, jako je jedno kliknutí. Spaceport Odyssey je online vzdělávací aplikace, která zprostředkovává přístup k neuvěřitelnému množství informací o vesmíru a jeho výzkumu. Skupiny odborníků pak prostřednictvím skupin Viber Communities zvou další vesmírné nadšence k exkluzivním diskusím o vesmírných misích budoucnosti.

Aplikaci Spaceport Odyssey vytvořil tým vzdělávacího programu Space Challenges s podporou nadace Amerika pro Bulharsko. Jde o letenku do vesmíru umístěnou přímo ve vašem mobilu, která vám zábavnou formou zprostředkuje veškeré informace o vesmíru od odborníků z předních univerzit, vesmírných organizací a společností.

Milovníci vesmíru se mohou ponořit do interaktivního prostředí, kde naleznou stovky hodin videí, které nabízí dvě možnosti vzdělávání: Mise, které uživatele postupně provází příběhy šesti unikátních postav a Mind Map s přístupem k vybraných vesmírným tématům.

Zvládnutí jednotlivých misí umožňuje uživatelům rozšiřovat jejich vesmírné kolonie a získávat medaile. Mohou také soutěžit s ostatními uživateli a zapojit se do diskusí v exkluzivních komunitách Viber Communities, které jsou rozdělené podle jednotlivých misí. Viber Communities umožňují hlubší konverzace o vesmíru, biologii, výzkumu, robotice, aplikacích a vesmírném inženýrství. Vesmírní nadšenci se zde také mohou setkat a komunikovat s předními odborníky v jednotlivých oblastech.

Spolupráce vzdělávacího programu Space Challenges a jedné z předních komunikačních platforem na světě – Viber, přináší vesmír blíže k jeho obdivovatelům. V případě, že vás vesmír zajímá a chcete se do něj podívat, stáhněte si na Viber unikátní soubor samolepky Spaceport Odyssey, který vám zprostředkuje také přístup do chat bota Space Challenges. Ten zábavnou formou a zdarma představuje, co vás čeká v aplikaci Spaceport Odyssey

Space Challenges je vzdělávací program, který nabízí přístup do oblasti vesmírného výzkumu, technologií a inovací. Tým Space Challenges, společně s nadací Amerika pro Bulharsko vytvořili největší online platformu pro vesmírné vzdělávání v Evropě, umožňující jednoduchý přístup k tomu, co dnes víme o vesmíru.

 

O platformě Rakuten Viber

V Rakuten Viber spojujeme lidi. Bez ohledu na to, kdo jsou nebo odkud jsou. Naše celosvětová uživatelská základna má přístup k řadě funkcí, jako jsou individuální rozhovory, videohovory, skupinové zasílání zpráv, novinky a diskuze se svými oblíbenými značkami a celebritami. Našim uživatelům zajišťujeme bezpečné a svobodné prostředí pro sdílení svých emocí.

Rakuten Viber je součástí Rakuten Inc., světového lídra v oblasti elektronického obchodu a finančních služeb. Jedná se o oficiální komunikační kanál týmu FC Barcelona a oficiálního partnera pro rychlé zasílání zpráv a volání týmu Golden State Warriors.

Připojte se k Viber ještě dnes a vychutnejte si nejlepší komunikační zážitek na světě. Pokud potřebujete více informací, naleznete je zde: brand center

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace