U Moskvy hoří obchodní areál, 3 000 lidí muselo být narychlo evakuováno

U Moskvy hoří obchodní areál, 3 000 lidí muselo být narychlo evakuováno
08 / 10 / 2017, 17:00

U Moskvy došlo k vypuknutí rozsáhlého požáru v obchodním areálu se stavebninami.

/AKTUALIZOVÁNO/ Podle serveru rt.com byl při masivním požáru, který vypukl dnes odpoledne,  zraněn jeden člověk, který se nadýchal kouře. Na místě zasahovaly tři helikoptéry, které ze vzduchu hasily rozsáhlý požár. Nejméně 400 metrů čtverečních hlavní budovy bylo požárem zničeno.

Severozápadně od Moskvy hoří obchodní areál se stavebními díly. Rozsáhlý požár vypukl podle serveru RT na ploše 55 000 čtverečních metrů. Na místě zasahují helikoptéry, 3 000 návštěvníků muselo být narychlo z místa evakuováno. Podle svědků expolodovala v obalsti postižené požárem auta, která zde parkovala v podzemních garážích.

 

Podrobnosti připravujeme...

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.