Ukládejte svá data “ALU” stylově

Ukládejte svá data “ALU” stylově
28 / 07 / 2020, 09:00

Přenosný pevný disk Store'n'Go ALU Slim 2,5", má elegantní, štíhlý kovový design a nabízí mimo jiné USB 3.2 Gen 1, s rychlostí přenosu dat až 5 Gb/s a kabel s USB-C adaptérem, díky kterému budete kompatibilní se všemi možnými druhy zařízení. Mějte svá data sebou i na cestách a ještě k tomu stylově!

Klíčové vlastnosti:

  • Tenký a elegantní přenosný pevný disk z broušeného hliníku
  • Připojení USB 3.2 Gen 1
  • Podporuje připojení USB Super-speed (až 5 Gb/s)
  • Kabel Micro-B na USB-A a adaptér na USB-C, díky čemuž je kompatibilní s různými i nejnovějšímu zařízeními
  • Podporuje Windows 10, 8, 7 a Mac OS X 10.6 nebo vyšší
  • Obsahuje zálohovací software Nero (podporuje pouze Windows)
  • Elegantní a tenký design, pouze 9 mm silný a váží 150 gramů
  • Má rozměry 114 mm × 76 mm × 9 mm
  • Software Green Button pro úsporu energie a software pro formátování disku

Tento disk je nabízen ve třech barevných odstínech: stříbrné, vesmírně šedé a zlaté, která je ale k dispozici jen na vyžádání.  A také ve dvou variantách kapacity: 1TB a 2TB. Při nákupu obdržíte dvouletou záruku.

 

O Verbatimu

Celosvětově uznávané, produkty společnosti Verbatim se prodávají ve více než 120 zemích, tyto produkty zahrnují optická paměťová média, USB disky, paměťové karty, pevné disky, SSD disky, mobilní příslušenství a tisková vlákna pro 3D tisk. Evropské sídlo společnosti Verbatim je v Eschlbornu v Německu.

Pro další informace navštivte: //www.verbatim.com.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace