Ukrajinci nasadili v boji úplně všechno!

Ukrajinci nasadili v boji úplně všechno!
Autor: War Clashes|Popisek: Ukrajinci nasadili v boji úplně všechno!
22 / 01 / 2015, 11:15

22.1.2015 / Videa bojů na Ukrajině.
Zdroj: War Clashes,

Videa bojů v posledních dnech prokazují, že ukrajinská armáda a bojové útvary tamních nacionalistů v posledních dnech nasadili všechno, čím jenom bylo možné po proruských separatistech střílet.

Zatímco na prvních dvou záznamech jde předně o raketomety, granátomety, minomety a bazuky, zde již na frontu jede celá tanková kolona:

Avšak prostřednictvím stejné výzbroje je povstalci krok za krokem přece jenom vytlačují z ruin doněckého letiště, které dnes již vypadají jako Stalingrad:

Dnes není zřejmé, zda již letiště definitivně padlo. Zprávy z obou stran si - ostatně jako vždy - zásadně protiřečí. Avšak již i na ukrajinské straně se objevili lidé - v první řadě z nacionalistických dobrovolnických praporů - kteří tvrdí, že Ukrajina dnes o tuto pozici přišla.

Zdroj: YouTube,War Clashes???????? ???????

Psali jsme také:

Přiznání bývalého vůdce: proruské separatisty podporuje ruská vláda!

Diletantský podvrh v mediální válce mezi Ruskem a Západem

Další důkaz, že ruské vedení lže o svých vojenských operacích

Sto střetů letadel Ruska a NATO na hranici Evropy

Na Ukrajině začala skutečná válka!

Působnost privátních bezpečnostních firem na Ukrajině – „záhada“ rusko-ukrajinského konfliktu

Rusové osmnáctkrát zvýšili výdaje na zbrojení!

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace