Ukrajinský bloger bol vyhodený z ruskej talk-show počas živého vysielania

Ukrajinský bloger bol vyhodený z ruskej talk-show počas živého vysielania
Autor fotografie: Screenshot/Youtube|Popisek: ilustračný obrázok
01 / 10 / 2016, 13:30

Vedúci programu „Miesto stretnutia“ vyhodil ukrajinského blogera Sergeja Zaporožského počas živého vysielania.

V talk show sa diskutovalo o téme zrúteného Boeingu MN17. Záporožského vyhodil Andrej Norkin, počas živého vysielania, pretože Zaporožný neustále prerušoval.

Ukrajinský bloger, počas vysielania obvinil Rusko z falzifikácie vyšetrovania katastrofy s malajzijským Boeingom. Táto nehoda sa stala ešte v lete roku 2014. Na internete sa teraz diskutuje, či ukrajinský bloger nebol vyhodený práve proti jeho tvrdeniam.

Redaktor Norkin ho vyhadzoval zo slovami:

„Počúvaj, ideš odtiaľ von!...Hocijaký baran ma bude učiť, a ja v televízii robím 26 rokov.“

Video má za pár dni, už viacej ako 320 000 zhliadnutí.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.