Ukrajinský veľvyslanec pred Putinom obvinil Rusko z aktuálnej situácie na Ukrajine

Ukrajinský veľvyslanec pred Putinom obvinil Rusko z aktuálnej situácie na Ukrajine
Autor fotografie: pixabay.com
03 / 10 / 2016, 17:15

Nedávno sa uskutočnilo zasadnutie Spoločenstva nezávislých národov, Ukrajinský veľvyslanec vyhlásil, že za aktuálnu situáciu na Ukrajine môže Rusko.

Zasadnutie sa odohralo v hlavnom meste Kirgizska, Biškeku. Ukrajinský veľvyslanec vyhlásil:

„Vzhľadom na to, že Rusko anektovalo časť ukrajinského územia Krym a zúčastňuje sa bojov na východe Ukrajiny, ukrajinská strana nesúhlasí s týmto predsedníctvom.“

Putin na to ihneď reagoval, Ruský prezident dokonca vyhlásil, že Krym sa pripojil k Rusku, pretože to bola vôľa ľudu: 

„Rusko nič neanektovalo. Všetko, čo sa stalo na Kryme, je výsledkom práce istých politických síl v Ukrajine. Krym sa pripojil k Rusku, pretože to bola vôľa ľudu, žijúcich na tomto území.”

VIDEO zo zasadnutia: 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.