Ultracitlivá bezpečnostní kamera pro inteligentní sledování a detekci

Ultracitlivá bezpečnostní kamera pro inteligentní sledování a detekci
Autor fotografie: HIKVISION |Popisek: DS-2DF8223I-AEL a DS-2DF6223-AEL.
12 / 02 / 2015, 12:30

HIKVISION rozšiřuje nabídku ultracitlivých bezpečnostních kamer DarkFighter vydáním síťových PTZ kamer DS-2DF8223I-AEL a DS-2DF6223-AEL.

Tyto špičkové kamery využívají mimořádně citlivý MP objektiv a jsou navrženy speciálně pro zachycení ostrých barevných a černobílých obrázků v extrémně náročných světelných podmínkách. Výsledkem je křišťálově jasný barevný obraz v podmínkách, které překonají běžné monochromatické IP kamery a konkurenční kamery určené pro špatné osvětlení.

DarkFighter kamera je vybavena 2megapixelovým, 1/1.9 palcovým HD snímacím CMOS prvkem s vysokým rozlišením a progresivním skenováním. Spolu se 120dB WDR (širokým dynamickým rozsahem) a Hikvision 3D DNR (digitální redukcí šumu) technologií, je kamera schopna reálného streamování videa ve Full HD rozlišení 1080p HD. Infračervený (IR) dosvit až na 200 metrů zajišťuje snímání obrazu i v nejtemnějším prostředí. Kamera má 23x optický zoom a je schopná nekonečné rotace v plném rozsahu 360 stupňů a naklánění od mínus 20 do 90 stupňů. Kamera je plně chráněna integrovaným topením v odolném IP66 a antivandal IK10 krytu, takže je ideální kandidát pro nasazení v náročných venkovních podmínkách ve dne i v noci a může pracovat při teplotách od -40°C do 65°C. High-PoE a napájení 24VAC jsou podporovány také.

Kamery jsou vybaveny inteligentními detekčními funkcemi (včetně detekce obličeje, rozšířené detekce narušení, detekce překročení linií, vstup/výstup z oblasti zájmu, detekce manipulace a audio výjimky), přináší uživatelům skvělé výhody v účinnosti zabezpečení, a co je obzvláště důležité, je to, že se klíčové události zaznamenávají pro další forenzní potřeby. Tyto vlastnosti v kombinaci s inteligentním sledováním (tracking), které umožňují kameře detekovat jakýkoliv progresivně pohybující se objekt a sledovat jej v oblasti pokrytí kamerou. Chytré funkce odmlžení (Defog) a stabilizace (EIS) jsou podporovány pro další vylepšení kvality obrazu v náročných podmínkách.

Zdroj: //www.hikvision.com/europe/

Psali jsme také:

Výsledky odborné soutěže o nejlepší exponát FSDays AWARD 2014 + VIDEO

Tagy článku