Unaveni vlastní jachtou? Tato ponorka nabízí bar i knihovnu

Unaveni vlastní jachtou? Tato ponorka nabízí bar i knihovnu
Popisek: ponorka
21 / 06 / 2017, 10:00

Moderní ,,turistická" ponorka nabízí netradiční pohodlí.

Osmnáctimetrová ponorka může být pro movité turisty příjemným zpestřením, zvlášť kdy už jsou ,,unaveni" vlastní jachtou či vrtulníkem.

Podle svých tvůrců je plavidlo ,,mrštné jako žralok" a dokáže se ponořit do hloubky 500 metrů. Ponorka nazvaná Neyk může ,,ubytovat" až 20 hostů, kterým nabízí exkluzivní servis. Turisté najdou v plavidle mimo jiné knihovnu, bar, okázalé salonky či kuchyňku. Nebude chybět ani luxusně zařízená koupelna. Ponorka je kompletně osvětlena a klimatizována.

Ponorka, která je hodná názvu filmového hrdiny Jamese Bonda, je vybavena oblou přídí, díky které plavidlo disponuje daleko větším zorným úhlem. Ponorka má zabudovaný bezhlučný motor a je ovládána joysticky z pilotovy kabiny.

Plavidlo vzniklo jako výsledek spolupráce mezi společnostmi Ocean Submarine a Rolls-Royce, První prototyp bude uveden v lednu 2018.

psali jsme:

Nejrychlejší ponorka světa je - která vlastně?

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace