Unikátní hodinky pomohou zraněnému vojákovi

Unikátní hodinky pomohou zraněnému vojákovi
08 / 01 / 2014, 11:42

Známý válečný veterán Jiří „Regi“ Schams pokračuje ve svých aktivitách na podporu vojáků, kteří obětovali ve službě své zemi zdraví. Ve spolupráci se švýcarskou hodinářskou firmou Luminox inicioval projekt vytvoření zcela nové limitované edice hodinek Luminox 3051 Regi Combat Medic.

V této unikátní sérii bude vyrobeno pouze 100 číslovaných kusů, které navíc jako jediné z celého portfolia hodinářské firmy, mají řemínek v pískové barvě. Hodinky však vznikly primárně z jiného než ryze obchodního důvodu. Výtěžek z prodeje je určen zraněnému vojákovi Lukáši „Hiro“ Hirkovi, který se stal před rokem v Aghánistánu obětí raketového útoku.

www.swisshodinky.cz

 

 

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace