Uprchlíci v Evropě se bouří

Uprchlíci v Evropě se bouří
25 / 08 / 2015, 18:15

Uprchlická krize se zhoršuje.

Víkendové výtržnosti v Heidenau překvapily německou veřejnost silou i rozsahem. Neonacisté při potyčkách zranili na 30 policistů, kteří ubytovnu bránili. Uprchlíci z místní ubytovny chtějí pryč, bojí se....

Asi stovka uprchlíků v pondělí zablokovala komunikaci spojující Milán se Sesto San Giovanni, důvodem bylo, že neobdrželi povolení k pobytu i ke kvalitě ubytování. 

Situace se nelepší ani na řeckém Lesbosu:

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace