Uprchlický chaos: Merkelová prý tlačí Německo do anarchie

Uprchlický chaos: Merkelová prý tlačí Německo do anarchie
15 / 09 / 2015, 06:00

Německo se obává podstatného zhoršení bezpečnostní situace. Na vině jsou skupiny znesvářených uprchlíků- Kurdů, Turků, Saláfistů i Jezídů.

Německý server KOPP Online dnes zveřejnil kritický článek o imigrační politice německé vlády kancléřky Merkelové. Podle něj je "Schengenský prostor zrušen a Dublin II přepsán."

Bývalý spolkový ministr vnitra Friedrich uvedl, že rozhodnutí o přijetí všech uprchlíků ze Sýrie je "bezprecedentní a hrubá chyba," která bude německé daňové poplatníky stát miliardy EUR a uvrhne zemi Goetheho a Schillera do chaosu Babylonu. Berlín, Frankfurt, Bielefeld a Remscheid byla v minulosti dějištěm nepokojů, za kterými stojí znepřátelené kurdské gangy, saláfistické skupiny a turečtí nacionalisté. 

Server KOPP Online se odkazuje na článek zveřejněný v srpnu letošního roku, kde vypočítává střety mezi skupinami přistěhovalců, které často končí smrtí.

"Nekontrolovaný příliv uprchlíků zaměstnává a straší mnoho lidí. Debata o něm je už dávno ideologicky otrávená. Politici urážejí kritiky a masová média do nich nezakrytě tlučou." Uvádí server tyden.cz a doplňuje: "Některá média připomínají, že z asi 400 tisíc uprchlíků, kteří loni přišli oficiálně do Německa, má zaměstnání pouhých sedm procent. Zbytek, tedy 93 procent, přežívá hlavně díky různým formám sociální a jiné pomoci."

O čem se nesmí mluvit? O kriminalitě imigrantů ve Švédsku. Integrace přistěhovalců je jedno velké fiasko.

Česká televize: NO-GO zóny v Evropě oficiálně neexistují, ale je to vážný problém.

 YouTube je plné videí o pouličních střetech mezi jednotlivými klany znesvářených přistěhovalců:
Tagy článku