Uprchlický tábor v Německu v plamenech. Nejméně deset zraněných

Uprchlický tábor v Německu v plamenech. Nejméně deset zraněných
14 / 08 / 2016, 15:30

Obrovský požár vypukl v uprchlickém centru v centrálním Německu, nejméně 10 lidí bylo zraněno

Dvacet obytných kontejnerů je podle místních médií v plamenech. Obrovský sloup kouře je vidět i z několika kilometrové dálky.  Středisko se nachází na území starého letiště ve městě Kassel v německé spolkové zemi Hesensko. Zdroj: rt.com

V táboře je umístěno asi 800 žadatelů o azyl, z toho přibližně 120 uprchlíků přišlo o střechu nad hlavou. Policie zatím vyloučila žhářský útok vzhledem k tomu, že se požár rozhořel uprostřed tábora.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.