Ural Next

Ural Next
Autor fotografie: Gaz Group|Popisek: Ural Next
30 / 08 / 2015, 09:30

Známý výrobce vozů Ural, patřící pod holding Gaz Group představil nový kapotový vůz Ural Next.

Ural známý svými vozy pro špatné případně žádné silnice Ruska představil zcela nový vůz Ural Next, který chce navázat na to nejlepší od svých předchůdců. Za design kabiny by se nemusel stydět ani leckterý americký truck.

Ural Next

Ural pro 21. Století

V kabině jsou tři sedačky, mezi moderní prvky patří i elektricky ovládaná okna, centrální zamykání, LED diody, vyhřívaná zrcátka, vyhřívané palivové filtry a sání, v ruském mohykánovi nalezly své místo i prvky pasivní bezpečnosti jako airbagy.

Ural Next

Vozidlo je založen na inovovaném podvozku s 50 změnami, které významně zlepšují základní parametry vozidla. Ural Next je silnější a úspornější. Maximální zatížení na přední nápravu se zvýšilo z 5,3 tun na 6,5 tuny, užitečné zatížení podvozku vzrostlo z 12 na 13 tun. Celková přípustná hmotnost vozidla se zvýší až na 22,5 tuny, hmotnost soupravy na 38 tun. Průměrná spotřeba paliva byla snížena o 8%.

O pohon vozidla se stará nový dieselový motor YaMZ-536 s výkonem 240, 285 a 312 PS.

Gaz Group nabízí na vůz záruku 100 000 kilometrů a dva roky, výroba začne ke konci roku 2015.

Zdroj: Gaz Group

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.