Úspěšný víkend pro střelce CZ Shooting Teamu

Úspěšný víkend pro střelce CZ Shooting Teamu
10 / 04 / 2018, 10:30

Ve dnech 27. března až 1. dubna proběhl v australském Melbourne závod Australian National Championships 2018 v praktické střelbě podle pravidel IPSC. Střelci CZ Shooting Teamu zazářili v divizi Production, kterou opanoval střelec Robin Šebo, stříbro si pak odvezl Paul Hagiantoniou. Oba stříleli s pistolí CZ Shadow 2.

Pro soutěžící bylo připraveno celkem 20 obtížných střeleckých situací, které nedovolovaly opravit žádné zaváhání nebo chybu střelce.

Velký úspěch zaznamenali střelci CZ Shooting Teamu v divizi Production. Robin Šebo si se svou pistolí CZ Shadow 2 vystřílel absolutní vítězství v této divizi. Následoval ho Paul Hagiantoniou, australský reprezentant týmu CZ Shooting, který se taktéž s pistolí CZ Shadow 2 umístil za Robinem na krásné stříbrné příčce jako nejlepší Australan. Pro Paula byl letošní ročník Australian Nationals již osmým v řadě, kdy se postavil na stupně vítězů.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace