''Utečenci ste vítaný'', znelo na demonštrácii v Londýne

''Utečenci ste vítaný'', znelo na demonštrácii v Londýne
Autor fotografie: Screenshot/Youtube
17 / 10 / 2016, 08:30

Pred britským parlamentom v Londýne, sa cez víkend zhromaždili demonštranti, ktorý požadovali vládne opatrenia, na pomoc utečencom vo francúzskom tábore Calais.

Demonštranti následne pochodovali ulicami v Londýne, v rukách držali protirasistické transparenty a skandovali, že utečenci sú vítaný vo Veľkej Británii.

Francúzska vláda nedávno zdôraznila, že Veľká Británia by si mala byť vedomá svojej časti zodpovednosti za ľudí v tábore. Francúzske úrady chcú uzatvoriť tábor do konca roka 2016. Utečencov z tábora plánujú prerozdeliť do stredísk po celej krajine.

Zdroj: Rt.com, Twitter, YouTube/Ruptly TV

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace