Taktická puška AR-15 pro křesťanské křižáky. Islámisté jí prý nevezmou do ruky, je nečistá

Taktická puška AR-15 pro křesťanské křižáky. Islámisté jí prý nevezmou do ruky, je nečistá
Autor fotografie: www.spikestactical.com/|Popisek: Crusader w/12" M-LOK & Dynacomp 2
07 / 09 / 2015, 04:15

Výrobce se musel omluvit muslimům, stěžovala si Rada pro americko-islámské vztahy na Floridě.

Zbrojařská firma Spikes Tactical na Floridě začala prodávat oblíbenou pušku AR-15, která je speciálně upravená pro "Křižáky"  a uvádí v reklamě, že ji "nikdy nepoužijí muslimští teroristé." Informaci zveřejnil server foxnews.com

Puška AR-15 je vyráběna mnoha dalšími firmami jako například Smith & Wesson, Bushmaster a LWRC. Je oblíbená díky své vysoké přesnosti a ergonomičnosti pro sportovní střelbu a díky vysoké kapacitě standardního zásobníku, nízké hmotnosti a modifikovatelnosti je považována za jednu z nejlepších zbraní pro osobní obranu.(Zdroj: wikipedia.cz)

Taktická puška má vyleptáno na boku zásobníku verše z Bible (144:1) "Požehnán buď Hospodin, má skála, který učí bojovat mé ruce mé prsty válčit!." Na druhé straně zásobníku je vyleptán křesťanský kříž. (Překlad žalmu: biblenet.cz)

www.spikestactical.com


Zdroj: YouTube, Ben Thomas

Mluvčí firmy Ben Thomas, bývalý příslušník amerického námořnictva uvedl, že verš z Bible je něco jako pojistka, aby ji nepoužili teroristé. Na svůj nápad přišel při výrobě zbraně, v době, kdy se americká vláda připravuje na vyzbrojování povstaleckých skupin v Sýrii. "Když vyrobíte pušku, musíte si také uvědomit, že by se mohla dostat do špatných rukou," uvedl Thomas pro FoxNews. 

Zbraň se začala prodávat tento týden za 1.395 dolarů (necelých 34.000 korun), ale její prodej okamžitě odsoudila Rada pro americko-islámské vztahy na Floridě.

"Je smutné, že tento výrobce neudělal nic pro zastavení skutečné hrozby pro Ameriku, kde se neustále stupňuje násilí za použití střelných zbraní. Je to jen ostudný marketingový trik, který těží z propagace nenávisti a násilí," uvedla Rada pro FoxNews. 

Mluvčí firmy se brání, že zbraň s vyleptaným Písmem není zamýšlena jako rasistický symbol a také uvedl, že se nechtěli dotknout muslimů nebo si je znepřátelit. Zdroj: OrlandoSentinel.com

www.spikestactical.com


 Zdroj YouTube, James Yeager, FoxNews.com, Ben Thomas

Foto: Spikes Tactical

Tagy článku