Útočník pobodal v Los Angeles nejméně tři lidi, po činu ho zatkla policie

Útočník pobodal v Los Angeles nejméně tři lidi, po činu ho zatkla policie
Autor: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: policejní zatýkání
07 / 04 / 2017, 22:30

Neznámý pachatel pobodal v Los Angeles čtyři lidi, než byl postřelen a zatčen policií.

Muž s nožem zaútočil na několik lidí na ulici v americkém Los Angeles. Bezprostředně po činu byl muž postřelen přivolanou policií a vzat do vazby. Podle svědků bylo na útočníka vystřeleno nejméně pětkrát.

Podle očitých svědků měla vzniknout z neznámých důvodů mezi dvěma muži hádka, která se posléze změnila v krveprolití. Útočník si podle policie vybral své tři oběti náhodně. Jeden z pobodaných utrpěl vážnější zranění a musel být dopraven do místní nemocnice. Ostatní nejsou v bezprostředním ohrožení života.

Incident se stal v oblasti Skid Row, které je známé vysokou koncentrací lidí bez domova.

 

psali jsme:

Drama na slavném americkém bulváru: muž v prasečí masce zabil jednoho člověka, pak se zabarikádoval v autobuse

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace