Útočník s nožem pobodal čtyři lidi v areálu Texaské univerzity. Jeden z nich zemřel

Útočník s nožem pobodal čtyři lidi v areálu Texaské univerzity. Jeden z nich zemřel
Autor fotografie: ilustrační obrázek|Popisek: právě se stalo
01 / 05 / 2017, 21:15

V kampusu Texaské univerzity v Austinu dnes pobodal neznámý útočník čtyři lidi. Jeden z nich zemřel, ostatní utrpěli vážná zranění. Jedna osoba je podle serveru RT ve vazbě.

/AKTUALIZOVÁNO/ V areálu Texaské univerzity v Austinu zaútočil ozbrojenec s nožem, který pobodal čtyři studenty. Jeden z nich útok nepřežil. Dva studenti již byli propuštěni z nemocnice. Podle policie útočil student univerzity a své oběti si vybral náhodně. Útočník je nyní ve vazbě a čeká ho výslech. Motiv útoku policie vyšetřuje.

 

 

Připravujeme podrobnosti...

 

psali jsme:

Útočník pobodal tři lidi blízko Damašské brány v Jeruzalémě. Je to teroristický útok, prohlásila policie

Zdroj: edition.cnn.com, rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.