Útočník s výkřikem "Alláhu Akbar!" pobodal muže a ženu

Útočník s výkřikem &quote;Alláhu Akbar!&quote; pobodal muže a ženu
Autor: Flickr.com, (CC BY-SA 2.0), Christian Lendl|Popisek: Ilustrační foto
28 / 08 / 2016, 15:15

K útoku došlo včera po 19 hodině na hudebním festivalu v německém Oberhausenu.

Můž s nožem podle svědků vykřikl "Alláhu Akbar!" a pobodal 66 letou ženu a 57 letého muže. Oba byli vážně zraněni, muž se přesto dokázal útočníkovi ubránit. Zdroj: focus.demirror.co.uk

Podle německé policie je podezřelým je 26 letý muž z německého Duisburgu a byl prý "zjevně pod vlivem omamných látek." Německá média mezitím uvedla, že by se mělo jednat o bezdomovce, nicméně policie nesdělila ani motiv útoku ani bližší podrobnosti k pachateli. 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace