VIDEO: Útočník skoro usmrtil muže před německým supermarketem. Křičel Alláhu akbar!

VIDEO: Útočník skoro usmrtil muže před německým supermarketem. Křičel Alláhu akbar!
Autor: Pixabay.com/cs|Popisek: útok nožem
12 / 01 / 2017, 18:30

Policie zadržel v německém Oberhausenu muže útočníka, který brutálně na parkovišti před supermarketem napadl jiného muže.

Ten nyní bojuje v nemocnici o život. Podle policie se oběti podařilo nejprve útéct, ale ozbrojenec jej dostihl a začal muže znovu bodat. ten pak následkem zranění upadl do bezvědomí.

Policie také uvedla, že kolemjdoucí přesvědčili, aby útočník přestal muže bodat a nechal ho jít. Hloučku několika lidí se podařilo pachatele zpacifikovat a následně jej přivolaná policejní hlídka na místě zadržela.

Svědkové útoku vypověděli, že než muž s nožem zaútočil, křičel Alláhu akbar! Podle zjištění policie však muž není islamistou nebo příznivcem Islámského státu, ale ,,pouze" bezdomovcem, který užívá drogy.

 

 

psali jsme: 

VIDEO: Ozbrojený Islamista se sebevražednou vestou vtrhl do španělského supermarketu. Křičel Alláhu akbar!

Muž pobodal policisty hlídkující v bruselském Schaerbeeku. Podle úřadů jde o teroristický útok

 

Zdroj: express.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace