Útočník spustil palbu v kanceláři ruské tajné služby FSB. Zabil dva lidi, dalšího zranil

Útočník spustil palbu v kanceláři ruské tajné služby FSB. Zabil dva lidi, dalšího zranil
Autor fotografie: ilustrační obrázek|Popisek: právě se stalo
21 / 04 / 2017, 11:45

Neznámý útočník dnes vtrhl do kanceláře ruské tajné služby FSB v Chabarovsku a zabil dva lidi - úředníka a jednoho návštěvníka. Jednoho dalšího člověka přítomného na místě pak zranil. Informoval o tom server RT.

/AKTUALIZOVÁNO/ Útočník dnes zabil v podatelně kanceláře FSB v ruském Chabarovsku dva lidi. Podle policie byl střelec identifikován jako osmnáctiletý místní neonacista. Podle serveru RT vstoupil do podatelný správy FSB neznámý muž. Ten aniž by prošel bezpečnostní kontrolou začal bezhlavě pálit na lidi, kteří se nacházeli v místnosti. Po krátké přestřelce byl útočník zneškodněn. Policie nyní pokračuje v ohledání místa činu a zajištění stop. 

 

Incident se odehrál v přijímací místnosti, kde byl přítomen úředník a a ještě jeden návštěvník. Na ně začal útočník po svém příchodu do budovy pálit. Oba při útoku zemřeli. Útočník byl poté zneškodněn policisty.

Policie zatím nepotvrdila, zda se jedná o teroristický čin.

 

Podrobnosti připravujeme...

 

psali jsme:

Střelba před americkým Kapitolem: Budova a okolí byly uzavřeny

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.