Útok kyselinu v Londýně

Útok kyselinu v Londýně
24 / 09 / 2017, 01:30

Až šest lidí utrpělo zranění při útoku kyselinou u londýnského obchodního střediska Westfield ve Stratfordu. Podle policie se nejedná o teroristický čin.

Podle BBC policie zadržela jednoho podezřelého muže za způsobení těžkého ublížení na zdraví.. Kyselinu rozstřikovala údajně skupina mužů. Na místě zasahují kromě policie i záchranáři a hasiči. Záchranáři pokračují v léčbě zraněných.

Podle sociálních sítí policisté v Newhamu vyšetřují řadu útoků ve Stratfordu, kdy byla použita škodlivá látka.

Zdroj: Twitter

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace