Útok nožem na železniční stanici v britském Plymouthu: jeden člověk zemřel

Útok nožem na železniční stanici v britském Plymouthu: jeden člověk zemřel
08 / 08 / 2017, 14:30

Na železniční stanici v britském Plymouthu zaútočil neznámý pachatel nožem na přibližně čtyřicetiletého muže. Ten útok nepřežil. Na místo dorazila krátce po incidentu policie a muže zatkla. Železniční stanice byla uzavřena. Podle serveru Independent byl muž s těžkými zraněními dopraven do nemocnice, kde však zemřel.

/AKTUALIZOVÁNO/ Po útoku na železniční stanici v britském Plymouthu, který se odehrál před desátou hodinou dopoledne, byl zatčen 29letý pachatel, jenž je podezřelý z ubodání asi 40letého muže. Ten se měl při útoku aktivně bránit, ale utrpěl těžká zranění, jimž později v nemocnici podlehl. Jeden člověk měl utrpět podle deníku Independent při útoku lehké zranění,  další pak těžké zranění hlavy a ramen.

 

Připravujeme podrobnosti...

 

psali jsme: V Belgii žena napadla nožem 3 lidi

 

Zdroj: independent.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.