Útok v Thajsku: Výbuch v bangkokské nemocnici zranil nejméně 24 lidí

Útok v Thajsku: Výbuch v bangkokské nemocnici zranil nejméně 24 lidí
Autor fotografie: ilustrační obrázek|Popisek: právě se stalo
22 / 05 / 2017, 09:15

Exploze v jedné z bangkokských nemocnic zranil dnes nejméně 24 lidí. Informoval o tom deník Independent.

Podle policie někdo do nemocnice nastražil bombu. K výbuchu mělo dojít v přijímací místnosti. Policie nyní zkoumá záznamy z nemocničních kamer, aby zjistila podrobnosti o útoku. Nemocnice Phramongkutklao je známá tím, že se stará o vojenské činitele ve výslužbě.

Výbuch v nemocnici přišel jen dva týdny poté, co došlo k dvěma explozím v thajském obchodním centru Pattani, kde bylo zraněno 50 lidí.

 

Podrobnosti připravujeme...

 

psali jsme:

VIDEO: Dvojitá exploze v obchodním centru v thajské provincii Pattani: Nejméně 42 zraněných

 

Zdroj: independent.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.