Už ovládli první město. Které bude další?

Už ovládli první město. Které bude další?
Autor: Flickr.com|Popisek: muslimové
07 / 02 / 2017, 07:30

KOMENTÁŘ

Zdá se to být neuvěřitelné, ale v britském městě Blackburn už vlastně nevládnou řádně zvolení politikové. Vládu nad městem de facto převzali muslimové, kteří jeho utvářejí identitu plně k obrazu svému.

Šokující reportáž německé televize N-tv nám ukázala, že Blackburn se postupně islamizuje a čím dál větší roli zde hrají imámové, kteří rozhodují o důležitých (i politických) věcech. Už jen proto, že Blackburn má na 100 000 obyvatel 52 mešit. Mimochodem ze 100 000 obyvatel, kteří v Blackburnu žijí, je už zhruba polovina muslimů. Ještě v minulém roce zde činila muslimská populace okolo 30%.

I britská média nyní informují o tom, že Blackburn je jedním z nejsegregovanějších měst. A není to rozhodně konečný stav. Původní obyvatelé a starousedlíci jsou tak ,,nenápadně" vytlačováni na předměstí, aby nepřekáželi. Jak je ale vůbec možné, že tento stav došel tak daleko?

Blackburn si za to může ale v podstatě sám. Nijak neregulovaný příchod muslimské populace, která v má v Blackburnu vlastní autoškolu, ,,normální" školy i desítky zmiňovaných mešit, totálně změnilo ráz města, které se už stěží dá označit za nemuslimské. Místní politikové zřejmě v tuto dobu spali.

Plíživá islamizace se tak nezastaví pouze v provinčním Blackburnu, ale bude se samozřejmě šířit dál, do větších měst. Pokud s tím ,,politické elity" v rámci politické hyperkorektnosti nebudou nic dělat, naservírují muslimům další a další města. Opravdu jsme to chtěli?

 

psali jsme:

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace