V Belgicku sa vykoľajil osobný vlak, 25 zranených

V Belgicku sa vykoľajil osobný vlak, 25 zranených
18 / 02 / 2017, 14:45

Cestovný vlak sa vykoľajil na ceste z Leuven do Bruselu, približne 19 ľudí je zranených, informuje hovorca prevádzkovateľa SNCB.

Miestne média informujú o jednom úmrtí, tí sa odvolávajú na informácie od hasičov. Vo vlaku sa nachádzalo približne 100 ľudí. Príčina vykoľajenia zatiaľ nieje známa.

Hasiči z Leuven potvrdili, že dvaja ľudia sú v kritickom stave, a ďalších 14 ľudí bolo prevezených na ošetrenie.

Zdroj: Rt.com.

Belgický premiér Charles Michel vyjadril úprimnú sústrasť rodinným príslušníkom, taktiež poďakoval záchranným zložkám, za rýchly zásah. 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace