V Belgii žena napadla nožem 3 lidi

V Belgii žena napadla nožem 3 lidi
22 / 08 / 2016, 18:15

Policie na předměstí Bruselu postřelila ženu, která se pokusila bodnout tři lidi. K útoku došlo okolo 17. hodiny, na zastávce autobusu v obci Uccle.

Dvě z obětí byly přijaty do nemocnice s vážným zranění, jedna oběť utrpěla menší zranění. Policejní zdroje tvrdí, že žena je asijského původu a měla historicky duševní chorobu. Policie se proto nedomnívá, že se jednalo o teroristický útok. Útoku údajně předcházela hádka.

Ulice je uzavřena policejními hlídkami, autobusová linka, ve které se útok udál je pozastavena.

Zdroj: RT, The Sun

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace