V Bruselu zaútočil muž s mačetou na vojáky. Křičel při tom Alláhu akbar

V Bruselu zaútočil muž s mačetou na vojáky.  Křičel při tom Alláhu akbar
25 / 08 / 2017, 22:15

V pátek večer zaútočil neznámý muž s mačetou na dva vojáky v centru Bruselu. Křičel při tom Alláhu akbar. Muž byl vojáky postřelen a je v kritickém stavu Vojáci museli být se sečnými zraněními převezeni do nemocnice, jejich zranění však nejsou vážná.

/AKTUALIZOVÁNO/ Podle serveru RT byl nakonec útočník na místě umrcen. Podle policie, podle níž šlo o teroristický čin,  šlo asi o 30letého muže, který v centru Bruselu zaútočil na dva vojáky, kterým způsobil lehčí sečná zranění. Ti ho pak zastřelili. Policie prohlásila, že jí útočník nebyl známý a nebyl předtím vyšetřován pro teroristické aktivity.

 

Podrobnosti připravujeme...

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace