V Dánsku hrozí bombový útok na letištích, v obchodních centrech, univerzitě a nemocnici

V Dánsku hrozí bombový útok na letištích, v obchodních centrech, univerzitě a nemocnici
17 / 10 / 2016, 17:30

Kvůli bombové hrozbě evakuovala dnes dánská policie letiště nedaleko města Roskilde a dvě nákupní střediska ve městech Roskilde a Slagelse.

Kodaň (ČTK) - Informovala o tom agentura Reuters. Bližší informace k povaze hrozby policie neuvedla.

 

Podle tiskové agentury Ritzau obdržela policie obě hrozby téměř zároveň. Města, v nichž došlo k evakuacím, se nacházejí asi 50 kilometrů od sebe na ostrově Sjaelland - stejně jako dánská metropole Kodaň.

 

 

Letiště nedaleko města Roskilde ročně přepraví asi 21.000 cestujících, uvedla DPA.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace