V Helsinkách najelo při oslavách Nového roku do lidí auto. Sedm lidí zranilo

V Helsinkách najelo při oslavách Nového roku do lidí auto. Sedm lidí zranilo
Autor: Flickr.com|Popisek: automobilová nehoda
01 / 01 / 2017, 09:00

Oslavy příchodu Nového roku nezačaly ve finských Helsinkách zrovna šťastně. Do skupiny lidí postávajících na chodníku najelo auto a zranilo sedm lidí.

Tři z nich jsou podle britského deníku Metro zraněni vážně. Podle očitých svědků auto náhle prudce sjelo ze silnice na chodník, když vrazilo do několika zaparkovaných aut a poté zasáhlo i hlouček postávajících lidí.

Policie zatím šetří incident jako nehodu a zatím vylučuje verzi, že šlo o úmyslný čin nebo akt terorismu.

Řidiče vozidla, který vyvázl z nehody nezraněn, vzala policie namístě do vazby.

 

Zdroj: metro.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace