V Itálii chtějí Trumpovi postavit mramorovou sochu. Je jediným politikem, který plní sliby, říká starosta vesnice

V Itálii chtějí Trumpovi postavit mramorovou sochu. Je jediným politikem, který plní sliby, říká starosta vesnice
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: Donald Trump
13 / 02 / 2017, 19:30

Malá vesnice v Itálii plánuje postavit novému americkému prezidentovi sochu.

Vesnice Vagli di Sotto ve střední Itálii má v plánu postavit Donaldu Trumpovi mramorovou sochu. Její starosta říká, že je to jediný politik, který drží slovo.

Starosta vesnice Mario Puglia chce vztyčit gigantickou mramorovou sochu v Parku cti a hanby. Puglia se domnívá, že to bude dobrý způsob, jak nalákat turisty do vesnice, která má necelých 1 000 obyvatel.

„Nebudu se pouštět do diskusí, zda jsou Trumpovy činy správné nebo špatné. Ale v tuto chvíli je jediným politikem, který plní sliby, které dal ve své kampani," řekl místním médiím starosta. Byl by rovněž potěšen, kdyby Trump do Vagli di Sotto přijel na návštěvu.

Na sochu přispějí soukromí dárci jak i Itálie, tak USA. Už se vybralo přes 100 tisíc dolarů. Socha má být hotova do léta tohoto roku.

 

psali jsme:

Indie chce postavit dvěstěmetrovou sochu středověkého krále. Bude stát neuvěřitelných 530 milionů dolarů

 

Zdroj: foxnews.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.