V Katalánsku mlátí policajti studenty. Déja vu

V Katalánsku mlátí policajti studenty. Déja vu
02 / 10 / 2017, 18:00

Kde jsou naši verbální obránci lidských práv a svobod, kde je vyjádření premiéra Sobotky, pana ministra zahraničních věcí Zaorálka a dalších představitelů státu, který ví, o co go?

Stydím se za to, že z České republiky je slyšet pouze eurohujerské NULOVÉ NIC, tedy až na prezidenta republiky.... Opatrně, nespěchat, nejdříve počkáme na to, co tomu řeknou Merkel, Macron a Juncker a pak se ozveme a to pak budete koukat... Kdyby to nebylo k pláči, tak by to byla super fraška.

Dívám se na ČT1 a jejich reportér říká, že se policisté snažili občany uchránit před uzavíráním volebních místností. Lže se nám až se jim od hub práší. A pozor, EU asi policejní brutalitu (doufám) odsoudí, ale ten zásadní problém je, jestli je demokracie platná vždy, všude a pro každého bez rozdílu, nebo jen tam kde to "elitám" zrovna vyhovuje.

Rozumím té hrůze v Bruselu, který mermomocí tlačí na totální socialistickou unifikaci celé EU a tady si někdo dovolil požadovat autonomii! A tohle pokrytectví, to je ten skutečný problém evropské a světové politiky.

 

Autor: Bohuslav Chalupa (poslanec za ANO 2011)

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace