V Kolumbii se zřítilo brazilské letadlo s 81 cestujícími včetně prvoligového fotbalového týmu

V Kolumbii se zřítilo brazilské letadlo s 81 cestujícími včetně prvoligového fotbalového týmu
29 / 11 / 2016, 07:30

Podle kolumbijských úřadů bylo na palubě 72 cestujících a devět členů posádky. Podle serveru RT přežilo nehodu šest cestujících.

 

Charterový let mířil z Bolívie na kolumbijské letiště v Medellínu, píše AP. Úřady západokolumbijského státu Antioquía uvedly, že se stroj ztratil z obrazovek radarů. Krátce před půlnocí místního času (před 6:00 SEČ) se zřejmě zřítil do hor nedaleko města. Zdroj: idnes.cz

 

 Starosta Medellínu Federico Gutierrez uvedl, že není jisté, zda někdo z cestujících havárii přežil. "Je to tragédie obrovských rozměrů," řekl Gutierrez pro Blu Radio. Do hornaté části, kde se letadlo zřítilo, míří záchranáři. Zdroj: dailymail.co.uk

Mezi cestujícími byli členové brazilského fotbalového týmu Chapecoense, kteří měli ve středu odehrát finálový zápas turnaje Copa Sudamericana proti týmu Atlético Nacional.  

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace