V New Yorku najelo auto do chodců, hlášen nejméně jeden mrtvý

V New Yorku najelo auto do chodců, hlášen nejméně jeden mrtvý
18 / 05 / 2017, 18:30

Rychle jedoucí osobní automobil dnes zatím z neznámých důvodů najel do chodců na newyorském náměstí Times Square. Nejméně jeden člověk zahynul a dalších zhruba deset utrpělo zranění, napsala agentura Reuters s odvoláním na svědecké výpovědi. Policie místo uzavřela.

Svědkové okamžitě po incidentu zveřejnili fotografie a videa z místa události.

Na snímcích je několik lidí, kteří leží na zemi se zraněními. Na několika fotkách je i automobil, který podle všeho do davu najel a který následně skončil na kovových sloupcích chránících část chodníku. Informace od hasičského sboru mluví o 13 zraněných.

Podle policie zatím není čin klasifikován jako teroristický útok. Podle WCBS TV auto řídil 26 letý muž z Bronxu.

Zdroj: ČTK, RT

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace