V pražských nákupních centrech Černý Most a Palladium jsou údajně uloženy bomby

V pražských nákupních centrech Černý Most a Palladium jsou údajně uloženy bomby
Autor: Redakce|Popisek: Ilustrační foto
18 / 06 / 2015, 22:15

AKTUALIZOVÁNO / Policie evakuovala nákupní centra v Praze.

Pyrotechnik ani v jednom z center žádný výbušný systém nenašel. V Palladiu skončila bezpečnostní opatření ve 20:30, uvedla policejní mluvčí Andrea Zoulová. (Zdroj: lidovky.cz)

Evakuace Černého mostu už skončila s negativním výsledkem, provoz byl obnoven v 16:00.  (Zdroj: zpravy.aktualne.cz)

Podle policejní mluvčí Andrey Zoulové hrozil anonym v odpoledních hodinách  i obchodnímu centru Černý most. Podle policie jsou na místě pyrotechnici. První anonym o uložené bombě na Černém Mostě policisté přijali prostřednictvím tísňové linky 112 dvě minuty před půl druhou. Druhý anonym vyhrožoval o uložení bomby v Palladiu ve 14:44 na policejní linku 158. Obě obchodní centra střeží bezpečnostní služba ISS, která ve spolupráci s policií evakuovala objekty. Zdroj: praha.idnes.cz

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace