V rodném městě finského premiéra uprchlíci údajně znásilnili 14letou dívku.

V rodném městě finského premiéra uprchlíci údajně znásilnili 14letou dívku.
Popisek: Ilustrační foto
25 / 11 / 2015, 05:30

Ve městě Kempele došlo ke znásilnění čtrnáctileté dívky. Údajně se ho dopustili dva žadatelé o azyl z Afghánistánu mladší osmnácti let.

Finský premiér Juha Sipilä svolal krizové jednání s ministry vnitra a spravedlnosti kvůli případu znásilnění v jeho rodném městě Kempele. Ze spáchání tohoto zločinu jsou podezřelí dva žadatelé o azyl z Afghánistánu. Informuje o tom finský server yle.fi. Na zprávu upozornil server ParlamentniListy.cz.

Polibek ještě neznamená sex. Azylanti v Dánsku budou školeni, že se ženy nesmí znásilňovat.

Ve městě Kempele došlo ke znásilnění čtrnáctileté dívky. Údajně se ho dopustili dva žadatelé o azyl z Afghánistánu mladší osmnácti let. Místní média hlásí, že jde o mladíky ve věku 15 a 17 let. K případu se vyjádřil i finský premiér Juha Sipilä, který z Kempele pochází. „V případě, že se informace uveřejněné ve veřejných sdělovacích prostředcích ukážou jako pravdivé, je to vážné, nechutné a trestuhodné jednání,“ konstatoval finský předseda vlády.  

Útok na uprchlíky s baseballovými pálkami i přepadání žen v německém Magdeburgu

Muslimští imigranti ve Švédsku a Norsku znásilní ročně tisíce evropských žen- pravda nebo hoax?

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace