V Rusku nemůžou udělat protiturecká trička, protože všechny látky jsou z Turecka

V Rusku nemůžou udělat protiturecká trička, protože všechny látky jsou z Turecka
Popisek: Ruská patriotická trika
11 / 12 / 2015, 17:00

Vlastenečtí Rusové chtěli zareagovat na konflikt mezi Ruskem a Tureckem kvůli sestřelenému letadlu výrobou triček. Ale jak se ukázalo, nejde to.

To co vypadalo jako dobrý nápad několika ruských návrhářů, totiž narazilo na problém. Turecko je totiž monopolním dodavatelem textilií na ruský trh a narušení obchodních vztahů mezi oběma zeměmi znamená, že na ruském trhu chybí nejen turecká kuřata, ale i textil.

Návrhář Alexander Konasov je ale odhodlán najít způsob, jak trička s nápisy typu "Nepotřebujeme turecké pobřeží, nyní máme Krym a zasněžené Soči" nebo triko s grafikou kde Erdogana pronásleduje medvěd s titulkem "Utíkej Turku, utíkej!" dostat na trh. 

Naši klienti sledují novinky a chtějí vyjádřit svou solidaritu ... Naše trička jsou součástí toho, jak lidé mohou vyjádřit své názory na zahraniční politiku a na vlastenectví.

Trička na webu Alexandra Konasova ukazují často také "hrdiného vůdce" Ruska Putina jako vojáka, pilota, tajného agenta, či olympionika a prezidenta velkého Ruska.

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace